21, Oct2007

Trubičky, máš poslední! , 0

Můj počítač zemřel….a já…já už jsem klesla tak hluboko, že jedinou bžundu zažívám při sledování seriálu Návštěvníci. Obzvláště dnes, když ,,dědek” dal nemluvněti na hraní pilku z 25. století. Takže s ,,dědkem” velmi sympatizuji, protože se zdá, že děti miluje asi tak stejně jako já.

Další účinek toho, že jsem momentálně bez počítače, je mimo jiné i to že nemohu ponocovat dlouho do noci při sledování filmů (ano, fekal fetish porna) a tak, abych zaspala všechno to své neštěstí a smůlu, odešla jsem demonstrativně spát už asi ve 22:45, což mělo za následek to, že jsem se dnes samovolně probudila už v 9:30, a to byl neskutečný šok, protože o víkendu mě obvykle cca do 15:00 nemá šanci normální smrtelník spatřit vzhůru. ?no.

Bůh chtěl prostě dát znamení že se mám celej víkend nepřetržitě učit, a tak mi daroval vir, který mi umazal kousek bastardních Woken. Dík moc.

..ale po tom, co jsme se rozešli s přítelem, po vjetí v autoškole do protisměru 2x za sebou, tragickém vytasení z francouzštiny a autodestrukci mp3 přehrávače mě to ale vůbec nepřekvapilo, takže zoufalství přerostlo v nekorigovaný hurónsky strašidelný smích, až se divil celý vidlákov.

Jak vidíte, snažím se na tom hledat něco pozitivního.. zatím jsem sice nic nenašla, ale věřím že to přijde..určitě jo..jo..jo..jo.

Zkurvenej svět.

Jináč, o biologii berem ptáky. Ptáky mám asi stejně ráda jako děti, viz Benátky, kde ve mně opeřenci budili hysterii a blivno z toho že si je někteří nechávali sedat buhvikam. Ale tak mimojiné mě zaujala zmínka o tom, že ptačí rodiče uklízejí exkrementy svých potomků v hnízdě tak, že to spapaj.?am ?am.

(to jen potvrzuje mou teorii o tom, že mít potomky je prostě zlo. Uvědomte si, že pták sice jí todlecto po dětech, ale že ty lidský potomci kolikrát chtěj po rodičích eště horší věci, například novej počítač žejo)

Nicméně, naše skvělá paní profesorka, díky níž i materialista a analfabet na všechno co se týká přírody jako já, postupně získává zálibu sem tam se něco dozvědět,.. poznamenala: ,,Tak buďte rádi, že nebudete ptačími rodiči”

..rezignovaně jsem se obrátila k Blondýně se slovy: ,,A tak třeba budem viď..” (protože v mém probíhajícím smolném období by mě to nepřekvapilo)

..načež Blondýna s děsem v očích pronesla: ,,JEŽIŠ, kdyby se někomu prostě narodil pták!” ..A bylo po ptácích, protže teď už zbývá jen žít ve strachu z toho co se nám narodí.

O sexu si neblognu, i když se mi ten nápad moc líbil.. bohužel bez počítače jsem nucena sdílet ten pěstounský a to není zrovna košér prostředí na rozvádění tohoto tématu.

Díky, čáu!

Tags:

 

» Comments

(Komentáře jsou pro tento post uzavřeny.)