12, May2008

Hero odvedle , 11

Středeční večer se vydařil víc než mohl kdokoliv předpokládat. Dohoda ,,Pudem na drink” postupně vygradovala v naprosto bezkonkurenční (občas, jak už máme ve zvyku také primitivní) zábavu. Škoda že youtube je zlý server, který odmítá publikovat má interesantní videa, která měla provázet celým zápisem..Blondýna tedy vyřídila rezervaci stolu a v telefonu se opět odehrál už typický rozhovor s majitelem baru, který už musela alespoň jednou v životě absolvovat každá z nás. Takže pro ukázku:

“Dobrý den, chtěla bych rezervovat stůl pro 6 lidí, na středu”

“Ježiš co? Co je zejtra za den? Středa? Tak to snad ani nebylo nutný..”

“No..”

“A je vám všem osumnáct?”

“Je.”

“Tak to je krásnej věk…”

Rendez-vous

Nakonec se vše v dobré obrátilo a naše skvadra se sešla ve skoro plném počtu před branami Rendez-vous. Jako vždy se zdálo, že sme opilí již předtím než jsme stihli požít nějaký alkohol, a tak jsme pozorovali osoby blížící se k nám a obzvlášť u jednoho chlapce s houpavou chůzí jsme se modlili, aby nezamířil k nám a neukázalo se, že k nám patří. Dále jsme se teda odebrali dovnitř a pro jistotu se usadili v odlehlejší místnosti, abychom odvrátili nebezpečí v podobě muset sedět u baru. S Blondýnou jsme objednaly již dlouhá léta plánovanou Geishu a Blondýny již dlouhé měsíce plánovaný Swimming pool a zhrozily se nad tím, jak strašně jsme počestný, že jsme v Rande byly naposled snad když se slavily moje narozeniny, což znamená na podzim.

Po chvíli dorazila už mírně načatá partička z Apolla a to zrovna ve chvíli, kdy jsme si pochvalovali jak je to krásné, když vám nikdo nehulí pod nos – tudíž ona krása se po jejich příchodu rozplynula někde v mohutných oblacích kouře. Obzvláště jeden z účastníků se staral o entertainment o jakém se nám snad ani nesnilo, pro ukázku:

Hlavní bavič směrem k Blondýně: ,,Seš blbá jak tágo, ale jednou možná budeš taxikář.”

Nevím co k tomu dodat, snad jenom – pokud taky marně v této větě hledáte něco, co by se mohlo zdánlivě podobat humoru, nezoufejte, hledáme všichni.

Večer plynul, byl protkán instruktážními videi (hlavní dík putuje k Játrošovi a Lordisku za ukázku pánských toalet), kouře přibývalo, sklenice s cuba libre se vyprazdňovaly kosmickou rychlostí, až odbila půl jedenáctá a mě s Janou měl vyzvednout Kovitečkaosumdesátdevět a Blondýnu Čuňák. Kovitečkaosmdesátdevět již samozřejmě netrpělivě se svým vozem stál před barem, ale uvnitř se nenacházel, jeho omamná ososbnost se zákeřně plížila napříč náměstím. V autě si neodpustil tradiční poznámky typu ,,Vylitá Lucina” a potutelné namyšlené úsměvy, musela sem se ovládat abych mu nepředhodila pedagogický pojeb od Dorotky Domů, poté co jí zostudil před celým národem svým vidlácky vylitým polehem na lavičce:D Nalepil se tedy asi na cca vteřinu na zadek Čuňákova BMW a když mu Čuňák pláchnul, pokračoval v pohodě sám se sebou, zatímco já s Janou jsme vedly oduševňelé rozhovory, které jsem si ráno už samozřejmě moc nepamatovala a vono je to asi i dobře :D Když jsme se s autem ocitli uprostřed nejtemnějších lesů, volně pobíhajících pedofilů a feťáckých doupat, otázal se Kovitečkaosumdesátdevět: ,,Jano, kde chceš vysadit?” , načež Jana rychle procitla z alkoholového delýria a jedním dechem, s hrůzou v levém oku odvětila: ,,Tady né hlavně” a pak se mě při pohledu na jezevčíka dotázala, cituji: ,,To je srna?”, načež byla vysazena a posléze Kovitečkaosumdesátdevět přivítal mé rodiče větou ,,Tak vám vezu toho opilce”, ve mě už vřela nenávist, která se ještě víc prohlloubila, když jsem byla nucena poslouchat rozhovor Kovihotečkaosumdesátdevět s mojí matkou o velmi zajímavém topicu, tedy o Objendávce kočičích konzerv.

Pak dny plynuly a byly to úžasný dny.. jedny z nejlepších v životě,.. ale o nich až příště :)

Tags:

 

» Comments (11)

 1. sem kretén

  » reagovat

 2. Zhruba tak vtipný jako ,,Seš blbá jak tágo, ale jednou možná budeš taxikář.” Hlavní bavič má štěstí, že sem tam nebyl. A já vlastně taky protože bych potom asi neodmaturoval.

  » reagovat

 3. škoda těch videí teda :)

  » reagovat

 4. Tak s někym sem si musel povídat, když tys byla ráda, že vylezeš nahoru ty chody! A příště pojedeš někam ty pro mě, aby bylo jasno:DD

  » reagovat

 5. Svlečen ze zažloutlého negativu12 May 2008 20:04

  to Máta: tak nevim pro koho by to byl větší trest. Jestli seš ty ochoten podstoupit jízdu na život a na smrt, nebo jestli by byla Lucie ochotná snášet tvoje exkrementy v autě…známe to viď :D

  » reagovat

 6. tohle sem moc nepobrala:D

  » reagovat

 7. To byla určitě narážka na tu cestu taxíkem za 500 z Dobříše na Voznici, co?:DD

  » reagovat

 8. hlavne si pak nezapomen vyprat bundu :D

  » reagovat

 9. já chci taky takhle odvézt domů! já vždycky v noci musim čekat na zatávce plné opilců, volně pobíhajících pedofilů a podobně na tu naší socku :))

  » reagovat

 10. Svlečen ze zažloutlého negativu13 May 2008 20:20

  to Máta: Ano, jsi chytrý chlapec Jamesi:D

  » reagovat

 11. Geisha je ten modrý drink na fotce? Vypadá to fakt zákeřně :)

  » reagovat

Say something!