27, Jan2006

Famózně , 0

Zas je to pět dní.. sice né, sice asi tři, protože tady byl jeden blog kterej se pak smazal no..:)))co sem nepsala. Ale fakt teď nemám co. Chodim do školy, strašně tam fotim, a pořád se rozmejšlim jesi to sem hodit, je to skoro šedesát fotek ale je to dobrý, fotky ze školy sou nejlepší, sou tam lidi který mám ráda, v bezva pózách v hroznym prostředí :)) Dneska sem jich pár narvala do rámečků a vůbec sem celej den taková kreativní, všude sem nalepila fotky, pověsila obrazy co sem chtěla pověsit už hrozně dávno a uklidila si šuplíky.. já je děsně ráda ulízim :))) Dycky tam najdu plno vzpomínek.. už sem se tim ale hrabala tolikrát že toho sentimentu je čim dal tim míň :))

Období teď prožívám takový “zvláštní”, potřebovala bych zase někam vypadnout, stejně jako na začátku ledna, protože sem se vrátila uplně jiná, šťastná, vyrovnaná a nebyla sem labilní jako teď :)) No jo, někdy nahoře, někdy dole, ale spíš dole.

A taky hlavně se mi rozbila mptrojka.. teda hraje jo, ale nefunguje to tlačítko kerym se celá ovládá, takže nejde zapnout :) ale vim v čem je problém, takže až seženu tak nesnesitelně miniaturní křížovej šroubovák abych se do toho dostala, tak si to opravim. Protože sem nesmírně technickej typ, kterej si neumí opravit ani blbou propisku :))). Ale nechat si to opravit v Sony by byla asi docela finanční sebevražda. On va voir.

V pondělí se skoro neučíme.. teda vlasně sme vám zapoměla říct tu super story s ředitelkou :))) tak někdy příště. No v úterý bude vysvěčení, kerý naše škola mít nebude, protože “nemá program na dělání vysvěčení” (vidlákov :wassat:) a chystáme se s holkama zajít na oběd.. pak máme narváno spoustu písemek (děkujeme) a v pátek se budu neskutečně flákat-hrozně, děsně nechutně flákat.Tak.

A jinak, včera sme se ve škole učili o Čojsovi:
bohatýr
-skromný, ryzí charakter
-ochraňuje slabé
-nepřemožitelný, nadaný

.. sem tak dojatá jak to všechno dokonale zapadá!

A hraje mi Liquido – narcotic.. achjo, redmade, seš blbej.


přestávka.. XDD


Lord Gamestars, Chestro! :)))

 

» Comments

Say something!