22, Mar2011

GIVEAWAY! , 21

Mám tu pro vás 2 upozornění: 1) Dneska se mnou bude nuda. 2) Tento blog bude zřejmě převážně o jídle, takže pokud máte hlad, opusťte tyto prostory.

Minulý týden jsem v bytě dělala chilli con carne. Už jsem se jakžtakž naučila koordinovat vaření v těch pidi prostorách, kterými naše kuchyňka v bytě oplývá (takže zběsilé odhazování hrnců na podlahu se už nekoná), tím pádem se tam snažím vařit víc a víc. Jak to tak v mém životě ale bývá, když si myslím, že jsem na něco vyzrála, zrodí se nějaká nová skutečnost, která mě velmi rychle vyvede z omylu. Tentokrát to byly fazole. Fazole, které byly v konzervě. Konzerva, která neměla ouško na otevření. Lucie, která neměla otvírák. Situace, která byla více než debilní. Ale jen tak jsem se vzdát nechtěla – v duchu jsem si říkala, že dřív lidi taky určitě neměli otvírák a už vůbec ne ouška na konzervách a poradili si. Má snaha přiblížit se předkům v praxi tedy vypadala tak, že jsem vzala jídelní nůž a začala agresivně bodat do konzervy. Po 10 minutách jsem byla tak vysílená, že jsem byla odhodlaná dolovat fazole jednu po druhé ven, otvorem 1×1 cm, který se mi za tu dobu podařilo nožem vyhloubit. Naštěstí se nakonec našel mužský dobrovolník, který mě z této deziluze vysvobodil.

O víkendu jsem pro změnu chtěla rodinu potěšit svým prvním cheesecakem. Nedělala jsem ho podle Natálky (protože jsem se bála toho fyzikálního textu o tom, co se všechno může stát, když něco podělám) a Natálka mě za to okamžitě potrestala – seslala na mě svůj hněv. Nejdříve na mě seslala prokapávající formu, takže jsem chtěla její hněv zmírnit tím, že jsem se vrátila k jejímu receptu a formu zabalila do alobalu. Zřejmě to ale nestačilo, protože když jsem formu do trouby vracela, hezky jsem se v rámci dokonalého trestu o troubu popálila. Příště už peču jen pod Natálije! Na kvalitu cheesecaku to naštěstí nemělo žádný dopad a všem moc chutnal (nebo se mi bojí odporovat:D).

bez /s karamelovým kabátkem :)

Popálenina velice obohatila můj život. Ani nevíte, jak je skvělý, když si musíte mýt vlasy jednou rukou, popřípadě mýt nádobí jednou rukou – vřele doporučuji!  Pozitivní na tom ale bylo to, že jsem od mámy dostala úplně fashion náplasti na popáleniny. Původně jsem vám ji vůbec fotit nechtěla, protože je mi jasný, že si ji všichni poběžíte koupit a uvidím to na všech fashionblozích.. ale nakonec vám to dopřeju – takže zde:

náplast – vintage, papír – vintage, statistické vzorce – statistika.vse.cz

Taky jsme se s Eliškou vydaly na jarní nákupy – sehnat nějaké ty barvy do šatníku. Ano, takže mám černý svetr, černé triko a bílé triko. To se mi zase povedlo! Nicméně jsem chtěla říct, že je fajn nechodit nakupovat sama :) Je skvělé mít spřízněnou duši, když jsem si už pomalu začínala myslet, že přátelství s ženami není reálné :)

Na závěr pro vás mám GIVEAWAY. Protože si svých čtenářů fakt vážím a chci vás nějak odměnit, po dlouhém zvažování jsem se rozhodla, že u mě můžete vyhrát tyto vintage ohlodané kosti. ALE – nebude to samozřejmě zadarmo. Neberte to špatně, ale mám k nim tak trošku citovou vazbu, takže si je prostě musíte zasloužit. Za prvé – MUSÍTE být mým followerem na bloglovin: no follower – no ohlodaná kost. Je mi jedno jestli se stydíte, nebo jestli nemáte bloglovin – prostě kvůli mě půjdete a okamžitě si ho založíte. DÁLE: musíte napsat do komentářů, proč právě vy byste měl/a být tím šťastlivcem, kterého obdařím ohlodanou kostí. Fakt se snažte, budu k tomu hodně přihlížet a kdo mě adekvátně nepřesvědčí, toho do slosování nezahrnu a všude ho pomluvím. To je všechno – snadné, že? V příštím postu se dozvíte toho šťastného/šťastnou.. uvedu pouze jeho přesdívku, aby ho nečekaly závistivé ataky vzbouřených davů.

Tags:

 

» Comments (21)

 1. doufám jako, že dáš alespoň kost, kde zůstalo nejvíc masa! :DD

  » reagovat

  carrie

  Dám celý svazek kostí, který je vidět na fotkách, nebudeme troškařit!

  » reagovat

 2. Carrie <333333
  Ach, chilli con carne, mňam! Svoje vlastní jsem zkoušela nedávno poprvý, bylo boží, ale recept psal asi nějakej mexikánec strašně zvyklej, dala jsem tam chilli podle receptu na "jemně pálivé" a málem mi uhořela tlama. Ta náplast mě děsí, to je jako přilepený i na tý popálenině?

  » reagovat

  carrie

  <3 !
  Já jsem se zas s chilli bála rozjet, takže chutnalo skoro jako boloňská omáčka :DD příště to tam nasypu celý :)) Náplast děsí i mě - ano, je i ana popálenině, ale nad zraněním je taková chladivá vrstva, takže mě snad odtrhnutí masa nečeká :D

  » reagovat

 3. haha to jsem se docela zasamala…. pis trochu casteji…

  » reagovat

  carrie

  to jsem ráda :)) pokusím se!

  » reagovat

 4. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...omg22 Mar 2011 22:01

  Ten kabátek je velice slušivý :D A také velice chutný! Jinak si myslím, že bych měl tu hlavní výhru vyhrát já, protože si jí nikdo nezaslouží víc po tom, co všechno zkusím…:(

  » reagovat

  carrie

  ete desterele?

  » reagovat

 5. Já se zúčastním jen pokud je poštovný zdarma!!

  » reagovat

  carrie

  žádný pošotovný neni, protože já nic rozesílat nebudu, hezky si pro to výherce přijede. Co já bych se namáhala!

  » reagovat

 6. XDDDDDDDDDDDDDDD chachá! Máš mi věřit. Ale víšco popravdě, taky jsem nebyla nadšená, když jsem četla, jak se tam nesmí dostat vzduch a tak a říkala jsem si jako proč?! Nicméně mi klidně můžeš napsat tvůj recept viď! S Giveaway jsi mě hnusně předběhla!! Jsem chtěla hrát o plátek chleba :((( fakt XDDDDDDDDD

  Potěšení na závěr: O TROUBU SE PÁLÍM VĚČNĚ ♥

  » reagovat

  carrie

  Mě to fakt vyděsilo, no :D Pošlu ráda <3 Samozřejmě doufám, že tvoje giveaway bude, a budu doufat že vyhraju! Já už se o troubu nikdy spálit nechci, mysli na mě :D

  » reagovat

 7. nich existent23 Mar 2011 08:42

  :D:D:D:D:D z mych rukou se stava vyvozni artikl:D to abych si je nechala pozlatit

  » reagovat

  carrie

  tvoje zlodějské ruce!!!

  » reagovat

 8. :DDDDDDDDDD tak takhle jsem se dlouho nenasmála! dobře ty!

  p.s.: ještě, že jsem tvůj follower přes bloglovin a mám šanci na zisk kostičky :DD

  » reagovat

  carrie

  to mě těší, děkuju :DD Pokud by to náhodou nevyšlo s kostičkama, nevzdávej to, určitě zas nějakou giveaway udělám! :D

  » reagovat

 9. Beru tenhle contest fakt vážně a dělám pro něj maximum – byla jsem tvým bloglovinovým followerem ještě než existoval internet a bloglovin posílal všechny aktuální články sledovaných blogů ve vytištěné formě za pomoci České pošty. Taktéž jsem si na bloglovin přidala tvojí vizitku na Alíkovi a všechny tvoje nástěnky.

  Kosti nutně potřebuju protože si chci složit kostru kuřete, nabarvit jí stříbrným sprejem aby dostala metalízový lesk a použít jí jako dózu na velikonoční vejce. Je to takovej můj uměleckej statement. Už mám zamluvenej stůl na příštim Code:Mode, kde bych to ráda vystavila.

  » reagovat

  carrie

  Děkuji za váš komentář. Moje vizitka na alíkovi obsahuje každý den novinky z mého života, a teď se držte – dodnes! – takže pokud už ji nesledujete, zas začněte!

  Pokud váš plán s mou cenu je takto šlechetný, pak už asi není o čem dál diskutovat, hodně to na mě zapásobilo, takže s napětím očekávejte vyhlášení!

  » reagovat

 10. Trošku trapná parodie na fashionblogy ne? Proč je takhle pomlouvat? Jestli si myslíš, že jsi je nějak shodila tak si nejvíc shodila a ztrapnila sama sebe ty jedna intelektuálko :-))

  » reagovat

  carrie

  Doporučila bych ti, milá anonymní intelektuálko, vrátit se zpět na web jenproholky.cz a radši tam zas hlasovat v nějaké superintelektuální anketě..zdá se totiž, že to ti jde lépe, než konstruktivní kritika :D fakt jsi mi to natřela :DDD cítím se úplně shozena a ztrapněna!

  » reagovat

 11. [...] jste tímto příspěvkem překvapeni – obzvlášť pokud jste četli nějakou tu dobu zpátky tento článek. Stále nejsem fanda toho, že někdo dostane něco zadarmo a na oplátku uspořádá giveaway. [...]

Say something!