12, Mar2014

Videochallenge – February 2014 , 5

Moc děkuji za veškeré reakce k předchozímu postu, jak by určitě řekl Rytmus, “To cením, bratko”. Dneska bych se s vámi chtěla podělit o svou únorovou videochallenge, která se natáčí už snad třetím rokem (?), každopádně pro mě to bylo poprvé. Pracovala jsem s omezenými zdroji, protože jsem vytržena ze svého obvyklého českého technologického doupěte a tak to podle toho bohužel vypadá :D  Natáčení videí bylo ještě ok, ale co se dělo potom, to by vystačilo na celovečerní grotesku. Stručně – kde se mohl vyskytnout problém, tam se také vyskytl (od smazaných videí, přes problém s formátem, po nelogické SW chybové hlášení, nekonečně mnoho pádech aplikace, tisíci downgradech ke starému quicktimu a návratech zpět, HW problémy, youtube problémy…atd. atd.)

Chtěla jsem se na to vybodnout mnohokrát. Nicméně, je to tu! Takže zadání: každý únorový den natočit krátké video a pak z toho udělat spojenou patlaninu, doprovozenou písněmi nejlépe Evy a Vaška, kteří však také určitě neposkytli práva pro distribuci, takže možno nahradit neznámou psychohudbou jako v mém případě! Takže kdo aktuálně NENÍ v ČR, kouká zde. OSTATNÍ prosím spouští následující video:

Tags:

 

» Comments (5)

 1. KERÝ HLAS! VOLE. TAKOVÁ POUŠTĚČKA DO SOUKROMÍ. TO NE.

  » reagovat

 2. supeer! :)

  » reagovat

 3. Jůůů – s nadšením klikám na Play! :-)

  » reagovat

 4. díky za připoměnutí Paříže.. teď se tam chci vrátit ještě víc :D

  » reagovat

 5. Mno, tak jako po měsíci a půl až :D ale odkoukala a hrozně super. B. u každýho záběru kočky dělala “mňau” a u suši “ňamy ňamy”, tak nevím (já ho nejím) XD Dík žes to nevzdala! Q.

  » reagovat

Say something!