05, Apr2006

Blondýna by sbalila i boha , 0

Takže pro začátek – vim, že Lipan tenhle web pravděpodobně nazve homosexuálním, ale já sem spokojená a nechte mě bejt :) Dlouho sem nepsala, stalo se toho docela dost. Né že by snad něco z toho bylo zajímavý, ale jak už to tak bývá, tak to tady teď všechno vyplivnu, aby se uvolnilo místo v mý málokapacitní hlavě, a abyste se taky dozvěděli jak žiju.

Poslední dny byly takzvaně upside down.. jeden den propadám z matiky, druhej den mám průměr 1.2 :) byla sem zkoušená u tabule a dopadlo to opravdu tragicky (i když ze všech zúčastněných, jak podotkl Tomáš, sem to uměla nejlíp). Ono je to těžký, když zkouší z něčeho, co sme brali před půl rokem asi jednu hodinu :) Možná taky proto vznikla tak šílená bilance, že asi 12 lidí bylo posláno zpět do lavice s pětkou. Hned následující hodinu následoval nehlášenej test :)) ano, takže hádáte správně, Lucie vybuchla, a to opravdu doslova. Krásná kulatá známka, za poslední 4 roky nespatřena se krásně červeně třpytila na recyklovaném papíře. Ale počítala s tím, takže se nechala vyvolat a dostala za jedna :) a krásná kulatá známka se smazala, takže svitla naděje, že letos snad z matiky nepropadnu :)

Taky sem se po roce vydala na tělocvik :)) Hrála sem takovou hru, která se menuje volejbal a která je opravdu zábavná, a ještě mnohem zábavnější když člověk nemá na rukou skoro žádnou hmotu a tudíž všechny rány tvrdým míčem narážely rovnou do nebohých kostí. Ano, opravdu sem si to užívala. Nyní se pyšním překrásnými podlitinami. Ale jedno plus to přecijenom mělo, profesorka mě pochválila a v šatně mě ještě pochválila Markéta. Takže sebevědomí stouplo a snad tam už začnu chodit pravidelně :)

Mimojiné sme taky se Skunckem zjistili že sme voayéři, a slavnostně jsme si slíbili, že teda po tom nezdrhnem. Jednu slunnou středu sem taky před naším sovětským gymplem narazila na Bada, a jak se pozdejí ukázalo, Bad má ty nejhorší animovaný gify na světě. Třeba chytrého francouzského dědka, kterého posílá opravdu s oblibou.

Naše třídní profesorka taky zakázala Honzovi při hodině jíst, protože když to vidí tak dostane hlad. Krásné odůvodnění, upřímnost se cení. A ladně to uzavřeme mým faux pas na angličtině, kdy jsem opisem vysvětlila větu “cut off sugar” jako že někdo tak dlouho krájel kostku cukru až z toho vznikl cukr. Ano, máte před sebou pravého inteligenta!

Tags:

 

» Comments

Say something!