24, Dec2007

Jakub dovedl Hartnetta k dokonalosti , 0

:DV Berlíně to bylo skvělý. Sice byla mrtvolná kosa a nešlo se vůbec pohybovat mimo budovy a auto, natož sundat si palčáky a něco fotit. Ale mám plno zážitků :) Schůzka s panem režisérem a dalšíma dvěma němcema, celá v němčině.. takže jsem tam tak seděla a domýšlela si o co tak asi jde .. Procházka po ulici a obchodech jako Escada, Gucci .. nezvladatelná chuť zamířit do Starbucks, malý snížky co dopadaly na zem všude kolem a pak s omrzlinama vtrhnout do sushi báru :)

S tátou to bylo perfektní, mám hrozně ráda když si na mě udělá ten čas a jsme prostě spolu. A ještě takhle o Vánocích.. mám z toho takovej pocit, že ať už dostanu jakýkoliv dárky, tak tenhle (a jistá dokonalá mikina:D) prostě vede.

Akorát teda táta před naším výletem do berlína měl v práci hodně ježdění a asi dva dny v kuse nespal.. takže občas to bylo zajímavý, aka řítit se v tom Maserati asi 170 po dálnici , vy spíte a najednou ucítíte takový ?áký prudký vybočení, a pak vám je řečeno že řidič vozu usnul..:D Kafe poblíž žádný nebylo, redbully už nezabíraly a tak jsme tuto prekérní situaci řešili kyselými bombóny, těžko říct jestli nakonec měly nějaký vliv, ale každopádně absence bezínové pumpy nás znervóz?ovala, protože hladina benzínu už se ani nedala nazývat hladinou .. táta zoufale radši sjel z dálnice, protože jsme se tak nějak shodli, že kdyby se to auto při 170 km/h najednou z ničeho nic na dálnici zastavilo, asi by to nebylo úplně košér :D jenže jsme se pak octli v nějaký šílený vesničce, která vypadala jako z hororu.. skončili jsme pod šíleným krpálem.. vážně hrozně vysokej kopec a na tom kopci stál nějakej hrad ve viktoriánským stylu :DD + byl úplněk. Opravdu nic děsivějšího jsem dlouho neviděla. Nějaký vzhledově né úplně odpudivý mladý němec na motorce s brýlema Fox nám ochotně pomohl, dostalo se nám kanystru s benzínem (zbožné přání ,,Je to natural?!” – ,,Jaaa, jaaa”) a nastal happy end! Nečekali ste, žejo! Cesta autem vůbec byla zábavná, žena v navigaci neustále prudila a nikdo jí nedokázal vypnout :D Ovšem nervy masírovala mocně, čas od času to někdo nevydržel a zaklel něco ve stylu: ,,Ať drží zobák.” nebo ,,Vypni tu babu”.

A ještě vám popřeju veselý Vánoce, žejó. Já dneska nutně musim jít bobovat, už to nejde vydržet. Pak ještě budu shánět wasabi, protože letos místo řízku budu mít sushi :D* no a dát polevu na vosí hnízda, zabalit dárky pro Nicha a ve tři bejt nastoupená na ajsíkjů! Tak si ten dnešní den moc užijte!

No a já jdu promazávat ten mobil, existujou totiž momenty na který už vážně vzpomínat nechci. Jsem strašně ráda že už je to všechno za mnou a našla jsem úplně jinou cestu, s motýlkama v břiše :)

skleroza

Tags:

 

» Comments

(Komentáře jsou pro tento post uzavřeny.)