18, Jan2008

Můžem? , 0

Je 16:49, pátek! Jo! Toto pojednání bude na téma pubertálních srabů, odevšivší i z tak krotkého předmětu jako je programování. Něco vám řeknu, bude to o básničkách. Nechci někoho očer?ovat, to neni muj styl i když bych na to po všech útrapách měla právo, a rovněž nechci a nebudu jmenovat.. ale Jakub dnes splodil něco, teda asi by se slušelo říct že k tomu měl kumpány a žádnou čárku tam psát nebudu.. něco.. co sem věděla že splodí. Pubertální báse? i přesto že se to vůbec nehodilo. A tak se vás, milí čtenáři ptám, co na to řikáte. Jestli bych mohl s některými nedostatky nesouhlasit, tak bych rád vyjádřil také svůj a to pravdivý výrok!

Vypadá to že tady mistr už se k ničemu nevyjádří. Sedíme zde již čtvrt hodiny a čekáme až ho napadne něco pubertálně vtipného. Hmm…je těžké něco napsat, když váš protějšek tady sedí, neustále prudí, pubertáně se hih?á, protáčí oči vsloup a rejpe do mně a řve na mě at píšu!! Prostě to nejde….Povýšeně se tváří a taková ve skutečnosti opravdu je!!

Takze ted sem se konecne dostala opet na radu ja.. nejdriv musim vznest obdiv nad zdejsi projekci hudby.. nyni jede “Kaja Gott” a predtim se me tu snazili ukolibat nejakym “country” . Bohuzel, vlastnik teto vyberove hudby, fanousek Evy a Vaska a vrchni potřísnitel Jakub je na tento vyber haklivy. A tak, po par pokusech zmocnit se mysi a prepnout ten usi tryznici kraval..mi bylo ustedreno par brutalnich ran…Myslim, že už by to stačilo!! Příspěvek, více než trapný, si nezaslouží více řádek než měl… Právě sem dostal “hácéčko” fůůůj… Nemužu se soustředit, protože mě Lucie pořád obtěžuje a snaží se mi vnutit nějakou pochybnou sbírku výměšků!! Něco napíšu a hned dostanu nějaký ultimátu, at to teda jako okamžitě smažu, nebo…bláblábláblá! Neustále f?uká a na něco si stěžuje, prostě mě při tom psaní obtěžuje!

Jako tohle je dycky děsně těžký se k tý klávesnici probojovat. Dva jedináčci to je nejhrůzostrašnější kombinace jakou si muzete představit.. von třeba ani nic nepíše, ani nic neplánuje psát a stejně to tu blokuje, jenom tak na truc. Nyní posloucháme emo kapelu :DD jo a má tu i Britney Spears.. asi pro nějaký ty slabší chvilky žejo. No a já si myslim že to pomalu bude stačit, protože už i tak se pomalu načítaj mě hrozíci stisknutí tepu na ruce víc než dost. Jo A taky mě hrozně deptá jak von dycky napíše třeba tři souvětí pak nad tim hodinu přemejšlí a pozvolna to celý smaže. To se nedá vydržet mam neustale chut vyskočit z kůže.
EMO KAPELU???!!!! To tam dala LUCIE!! Nikdo jinej to tam nechtěl, ale ten rozmazlenej spratek si prosadil svý!!! Nedá se jí odporovat!! Nacistka!! Konečně sme se shodli na první písničce, kterou zařadíme do našeho společného playlistu, když nepočítáme Janka, protože to je jedinečná písnička:DD

A tímto se loučím, protože sdílet s tim rozmazlenečkem jednu židli je vyloučeno! Pořád se roztahuje a utlačuje mě!!

Loučíme se nazdar.

Tuhle mi pak pošleš.

jakou?

Tutududu tutududu ..tuhle

:/ Ta se ti líbí?

Hodně.. taková pohodová.. tutududu..

No uvidim no…

siiiim

“siiiim”??

nebudes me napodobovat… parchante zvrácenej

Zvrácenej??:DD

“:DD” ..pubertální smích..

Drž hubu! “:DDDD, co si s tim udělal??”

“Di do pííííči” & “Máš tam chybuuuuu”

stačilo.

ne

ANO a nediskutuj, u nás nosim kalhoty já!!

U nás nosim kalhoty já??? Co to je??

Bud sticha blbecku.

Stačilo. “hehehihi tlacilo no”

Autory dnešního uzasneho potrisneneho clanku byli: Lucyje a Jakup… a kdo je tam napsanej první je největší borec. NE!!!!

 

» Comments

(Komentáře jsou pro tento post uzavřeny.)