10, Mar2009

Black & White! , 7

Co říct k maturitnímu plesu? Byl to jeden z těch večerů, který uběhl neskutečně rychle. Až bych řekla, že tak nějak, ani nevím jak, proklouzl mezi mými prsty. Ty neskutečné přípravy a starosti co mu předcházely se nakonec smrskly v nějakých 5 hodin. Těžko bych pospisovala svoje pocity. Je krásné vidět, že je to večer naší třídy, nás maturantů 2009.. vidět podporu přátel, rodin.. . Zárove? je to příležitost, kdy si opravdu uvědomíte, že tady se začíná šílenou rychlostí odpočítávat konec jedné životní etapy. 8 let na gymnáziu z mých 19 celkových. Strávili jsme tam skoro půlku našeho mladého a nezkušeného života..

Nečekala jsem to, ale ta atmosféra mě úplně pohltila. Slzy se mi draly do očí už v prvních chvílích nástupu, nakonec se mi podařilo je zastavit, ovšem to co přišlo po Karolíny projevu se už zastavit nedalo. To byste museli slyšet, tak krásnou řeč nemůžu nijak přetlumočit do jedné věty. Rozhlédla jsem se kolem sebe a viděla jsem další spoustu uslzených, krásně namalovaných očí.. fakt jsem nevěděla co mám dělat. Zoufala jsem nabádala Helču, která stála vedle mě, aby říkala vtipy. Po vyvolání mého jména, abych se dostavila pro šerpu, jsem se strašně soustředila, abych nehodila nějakou rakev přímo na červeném koberci, protože obruč pod mými šaty se celý večer chovala docela nevypočitatelně. Ani nevím jak jsem tam došla, byla jsem fakt maximálně labilní. (s Yesterday od Beatles hrané na housle – opravdu vražedně dojemná chvíle). Šerpa, ruka, ruka, růže, fotka.

Nástup

Nástup

Moje žena :D*

Gaudeamus jsme zazpívali krásně :)) Julky neutuchající trpělivost nás to naučit se opravdu vyplatila a všichni krásně otevírali pusu tam kde měli :). Pří tanci kluků s naší třídní profesorkou jsem trpěla, protože jsme měli utvořit kruh a v něm se pohybovat dopředu a dozadu.. ale jak už jsem psala, s obručí to nebylo úplně nejvtipnější, s podpatky rovněž ne a padající šerpa z ramene už byla opravdu třešničkou na dortu :D Na valčík s tatínkem jsem se strašně těšila.. domácí trénink sice byl trošku rozpačitý, ale ono se toho pod šatama hodně skryje, víte :D

Předtančení dopadlo skvěle!! Když jsme ho půl hodiny před začátkem plesu nacvičovali, osobně mi to přišlo hodně nesynchronizované a rozpačité :)) Vůbec nechápu jak se to pak stalo, ale v osudnou chvíli se všechno povedlo úplně na jedničku!

Půlnoční překvapení se taky vyvedlo jak nejlíp mohlo.. Dan Nekonečný v podání Játroše a jeho krásné tanečnice Marka..:D Myslim, že Játroš všechny překvapil už jenom tím, že se vůbec dostavil :D Protože pokusy o to ho najít se ještě pár desítek minut před tím nejevily úplně reálně.

Celkově celá ta atmosféra byla jedinečná.. potkala jsem spoustu skvělých lidí a zažila úžasné momenty. Kolikrát v životě si na sebe můžete vzít růžové cukrové šaty a korunku? Buď v 19 na maturáku nebo nikdy :)

Děkuju celý oktávě za to jací jste!

Tags:

 

» Comments (7)

 1. A ja to zas prosrala…

  » reagovat

 2. vyzerá to fakt krásne:) a tie tvoje šaty!!!! by som si ich dala na svadbu, keby som ich mala :D

  » reagovat

 3. Mně se líbí ples jen když maturuješ, ale chodit tam předchozí tři roky je pro mě naprostý utrpení. Takže se teď snažím stále po svém prvním a doufám předposledním plese vymýšlet jak obejít nařízení ať chodíme na ples každý rok a jít jen na svůj maturitní. Ale moc vám to všem sluší, já jsem jen pro lehce odlišné barvy šatů, ale nebudu rejpat, bylo to určitě krásný :)

  » reagovat

 4. Zrovna jsem si rikala, ze jestli Carrie nenapsala blog, tak, ze podepisu reverz a skocim pod prvni vlak jedouci smerem na Hradec Kralove, abych nezasvninila koleje v Bukach a neolizovali to bukovsky psi.

  Uplne znam celej ten pocit. Prijde mi, ze celej ples trval hodinu. Nepamatuju si vubec nastup ani serpovani a to jsem predtim nepila a nevim proc :)

  Tobe ty saty slusely, ale vubec nezavidim teda, pac ja furt piju – tak chodim furt na WC a ja bych si je urcite pochcala XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  Nevim uz co dal XD

  » reagovat

 5. Věřím, že to muselo být krásné, už jen z těch fotek :) Fakt krásné šaty, přesně jako princezna! :D

  » reagovat

 6. Věřím, že to muselo být krásné, už jen z těch fotek :) Fakt krásné šaty, přesně jako princezna! :D

  » reagovat

 7. Carrie varuju tě! Napiš! :D

  » reagovat

Say something!