05, May2009

Stalo se asi to nejhorší co mohlo.. , 10

.. jelikož maturuju až ve čtvrtek, 21.5. ráno. Ano, vidíte správně – mě, suveréně největšího nerváka z obou ročníků dali na konec a já se ptám PROČ? A zároveň si odpovídám, že protože nikdo nemá nesmyslnější kombinaci než francouzštinu a programování. Na druhou stranu jsem získala tři dny navíc – už teď vím, že to budou přenádherné dny plné bezesných nocí, neschopnosti požívat potravu a poslouchání slavících spolužáků. Vždycky jsem si myslela, že autoškola v mém top nejhorších životních období bude navždy držet prvenství, ale postupně o tom začínám pochybovat.

Maturitní sloh (fejeton na téma řidičák) dopadl nad očekávání, za 1. Dodnes to nechápu. Jako vždycky u všech zkoušek jsem po jeho dopsání měla špatný pocit. Ale musím vyslovit poděkování.. fejeton jsem pojala trošku jako další zápis na street, takže moje několikaletá praxe v psaní blogu konečně podala nějaký výsledek :) Další poděkování směřuje k mému instruktorovi autoškoly, díky němuž jsem měla nepřeberně mnoho materiálu k danému tématu. Opět se potvrzuje, že všechno zlé je k něčemu dobré.

Dočetla jsem Kloktat dehet a můžu tu knížku jedině doporučit. Dovolí vám nahlížet na dobu příjezdu sovětských vojsk očima sirotka Ilji, spolupracujícím střídavě s okupanty a střídavě s obyvateli naší země. Bez patosu čtete jeho myšlenky a jste svědky kolikrát docela drsně popsaných situací. Prostě Topol!

Zítra nás čeká poslední zvonění, takže by se to počasí mohlo konečně vzpamatovat, abych mohla uplatnt svůj hawaiský kostým :D (kokosy místo vršku se nekonaj) A doufám že budu se “zedníkem” tvořit hezkej exotickej pár :))

Pro dnešek jsem asi řekla všechno co jsem chtěla, můžete jít.

Naše nejlepší půlka na angličtinu!

Naše nejlepší půlka na angličtinu!

Tags:

 

» Comments (10)

 1. Ještě aby za street soul zápis nebyla jednička!! :) gratulace! A maturita dopadne stejně určitě! Budu držet palce ;)

  » reagovat

 2. to me mrzi, ze ti ten termin vysel,tak jak vysel, budu ti taky drzet palce, stejne jsi nejsikovnejsi :))

  » reagovat

 3. neboj to das, musis si rikat , ze mas ty tri dny navic :))) ja jdu az 21.5. odpoledne posledni, takze sem na tom vlastne jeste hur :D tak to te muze tesit :D…. a nervak sem poradnej :D uz se desim tech noci :D

  » reagovat

 4. bud’ ráda, máš na to víc času ;) a určitě to zvládnej stejně dobře jako ten fejeton, bon courage!

  » reagovat

 5. máš štěstí:D už sem myslel, že si zklamala! Ale nevim, jestli to bude zrovna zedník:/ Bude to prostě pracant:D

  » reagovat

 6. První odstaveček je naprosto přesné vyjádření mých pocitů… :) Myslím, že s tim nervováním bych Ti ale mohla silně konkurovat. :) Tak se těšim, až se tam v ten čtvrtek sejdem, takový třešničky na dortu. :)

  » reagovat

 7. Gratuluju k úspěšné slohovce, to je jen další krok k úspěšné maturitě :) And I am absolutely in love with your hair in cam!

  » reagovat

 8. Teď jsem si četla na mém blogu články, které jsem psala loni před maturou a byla jsem na tom stejně! Nadávala jsem na to, že MĚ, taky nerváka, dají až ve čtvrtek odpoledne jako jednu z posledních ze třídy! Ale zase učitelé budou unavení, znudění a nebude to taková hrůza :)

  » reagovat

 9. hmm francouzština prográmko, pěkný :-) co programuješ?
  matura je sranda :-) to zmákneš

  » reagovat

 10. hawaiskej kostym?… to hawaianky promenujou tranvestity v zaby?:D

  » reagovat

Say something!