03, Feb2006

Part of me cries , 0

nó :) tak zase píšu jenom dyš odjíždim..:))) ale tak vůbec únor bude skvělej, protože ted sem tejden v tahu pak budu tejden doma a pak zas tejden v tahu..:))) fakt skvělý jakoo.

Neska sem byla u kadeřnice.. vypadám.. zvláštně (?!?!?!). nemám teda skooro žádný vlasy (na to že sem je měla do půli zad sem teda fakt happy…) mám tam nakou takovou světle hnědou barvu (hahahha) a vypadám asi tak na padesát . Hlavně bylo šílený když mě chystala stříhat.. tak začla asi o půl hodiny pozdějc, protože mi nejdřív musela rozčesat afro..:)))) sem se musela smát… vona totiž neví že když se ty vlasy umejou tak s nima hned tak někdo nepohne. tak se snažila… pak už mi bylo docela trapně..:))) jenomže předemnou bylo to zrcadlo a já sem se na ní nechtěla dívat… tak sem měla oči sklopený úplně k zemi a vypadalo to, že se strašně stydim. A pak taky nesnášim takovou tu snahu o konverzaci.. já bych se docela i bavila jo, ale přes fén sem slyšela každý osmý slovo.. a ona pak dycky čekala na odpoveď a já sem na ní jenom tak přiblble koukala :)))

No nic :))) až se vrátim tak vám slibuju fotky  jinak už sem si vybrala auto žejo :))) sice trochu s předstihem ale chci ho a je mi jedno že se mi kuli němu všichni smějou .. ta brava je nahodou dobrá :PPP

.

Tak se mějte krásně, těšim se :)) hlavně na chudáka určitě vyhladovělou Chestru, který držim palce aby zvládla svých 28 dní :)

 

» Comments

Say something!