21, Feb2011

Šváb běhá 30 cm/s , 16

Na horách bylo skvěle. Ihned po příjezdu nás přivítal neuvěřitelný déšť a všudypřítomný tající sníh, společně s  jeho evolučními stádii s krycím jménem ,,led kam se podíváš”. Jako neuvěřitelná fashion žena jsem se vyzbrojila černými válenkami, s naivní představou, že mě ochrání před všemi vnějšími vlivy (alternativní obuv jsem si pro jistotu nebrala žádnou, protože primární je samozřejmě dodržovat fashionblogerský kodex). Už při vystrčení pravé nohy z auta jsem věděla, že tohle se mi vážně moc nepovedlo. Po deseti minutách hledání pizzerie v dešti jsem totiž v každé botě měla minimálně centimetrový rybníček. A tento rybníček se v této skvostné obuvi držel takřka po celý náš pobyt. Odvážnější část výpravy se druhý den vypravila na svah, aby zjistila, že svah se modifikoval v ,,jednu velkou ledovou plotnu” (autorem tohoto spojení je Karel Kocán, citováno dne 20.02.11), načež jsme se vypravili po ostatních ledových plochách zpět do chalupy, kterou jsme pak už opouštěli pouze v závažných situacích typu ,,musíme jít na dortík do cukrárny”) . I tak jsme z toho ale vytěžili maximum, s pomocí vín (1x smradlavé), vodky, medoviny, brambůrek a hry Evropa, čímž děkuji všem zúčastněným! Fotky zatím nemám, jenom Elišku jak padá k zemi, z (překvapivě) ledového svahu :D

Pak mi začala škola, úžasný rozvrh se hned první den celý zhroutil, protože jeden cvičící z ničeho nic změnil čas konání hodiny, takže se mi samozřejmě kryly dva důležité předměty. Po prvním týdnu jsem byla vším celkem znechucená, tenhle semestr bude totiž asi fakt brutální, což ve mně vyvolává nepříjemné pocity nervozity. Naštěstí se to trochu zmírnilo tím, že se mi nakonec (nonstop obnovování tvorby rozvrhu, zda se náhodou neuvolní místo) podařilo přesunout hodiny tak, aby se vzájemně nekryly. Tím jsem v sobotu skončila, padla do postele a pokud nespím, pohybuju se po domě jako seschlá troska, feťák.

Samozřejmě dění ve škole mě nijak nepřekvapilo, pořád působím jako magnet na psychopaty! Vypravila jsem se na jednu z přednášek, sedla si takticky tak, abych měla kolem sebe na každé straně místo, protože si ráda odkládám svou miliardu školních potřeb do prostoru a ráda se v rámci možností rozvaluju :D. Po chvíli přišel chlapec a chtěl, abych mu umožnila projít za mou židlí. Načež jsem se k tomu po sesbírání své miliardy školních potřeb uvolila a dál jsem ho neřešila, protože celá řada byla volná. Samozřejmě chlapec to zapíchl hned vedle mě, takže mě okradl o polovinu prostoru na který jsme já a mé školní potřeby zvyklí. Nesla jsem to s nelibostí. Chlapec pak přitvrdil a začal hlasitě dýchat, a to tak, že to ani nejde věrohodně popsat. Sama jsem od určitého bývalého partnera slyšela, že dýchám ze spánku neuvěřitelně nahlas, že ho to budí :DD, ale na veřejnosti se prosím pěkně ovládám! Chlapec tedy téměř přehlušoval výklad přednášejícího, což mám nejradši. Říkala jsem si, že dnešní příděl smůly jsem si tedy už vybrala, když tu náhle vtrhl do sálu chlapec číslo 2, který rovněž pojal za stanoviště místo vedle mě. Vypadal ale neškodně. vypadal, ale nebyl. Po chvíli totiž začal zběsile bouchat prsty do lavice, s neuvěřitelnou razancí a energií, do rytmu šílenství. S chlapcem číslo 1 už vážně mohli založit školní kapelu, chyběl snad jenom triangl. Vrcholem bylo, když chlapec začal nekontrolovaně vykřikovat své soukromé odpovědi do výkladu. Pohled na telefon – 10 nejdelších a nejdrásavějších minut do konce přednášky.. Hezky nám to začíná!

A protože jsem zase pořídila pár nových věcí do bytu, rozhodla jsem se o ně s vámi podělit :)

Eiffelovku jsme si přivezli z Paříže, takže vzpomínka :)

Srdíčka k Vánocům (od Nicha a maminky), hrníčky z Ikea, jeden za 9,- Kč, ty jsme tam nechat nemohli :)

Aspoň plyšový králíček :)) a ukořistěné sešity na nový semestr

Nové lino v koupelně a valentýnka, kterou jsem si letos převážně vydupala :))

Tags:

 

» Comments (16)

 1. nich existent21 Feb 2011 01:39

  vzhledem k nasi nejoblibenejsi a nejniternejsi spolecne cinnosti moje srdce zaplesalo pri pohledu na tu krasnou VANU!!

  » reagovat

  carrie

  poplujem spolu na fialových nahých vlnách.

  » reagovat

 2. nejlepší je sklenička z mekáče nebo kfc, nebo kde ji dávali k menu! XD

  svoji eiffelovku jsem věnovala rodičum a říkala jsem si, že už jenom pro svoji si tam musim někdy ject.

  vy máte v koupelně lino? jak teďka předělával F byt, tak on tam má v koupelně takovou ošklivou podlahu a vymysleli jsme spolu taky lino, ale aby pod něj nezatekla voda, tak by to byla velká práce s lištama okolo, tak dodnes nevíme, jestli se na to máme vrhnout nebo ne, poraď! XD

  A JINAK: THANK YOU, LOVE YOU! :)

  » reagovat

  carrie

  jojo, z mekáče, my jsme v tu dobu zrovna zařizovali ten byt a každej kus nádobí se hodil :D mně se i docela líběj (máme fialový a zelený), ale mejou se úplně nejhůř, protože myčkou zatím nedisponujeme :))

  Lino máme, pod ním jsme nechali ještě původní co tam bylo a jako zas nějak kolem sebe nešloupcháme, že by tam něco zatejkalo :D Takže zatim hlásím, že OK :)) *

  » reagovat

  no myslela jsem spíš jako když vytíráš, aby trošku nezateklo :(

  » reagovat

 3. perezka, z mekace jo jo, mam dve. :))

  jinak zajimave zazitky, my tady po ledu ani pamatky, ale s tema valenkama jsi me pobavila. :DD

  » reagovat

  carrie

  no tak lidi maj nejradši cizí neštěstí, to mi bylo hned jasný :DD

  » reagovat

 4. Citim se uplne stejne ohledne lidi, kteri nevedi, ze kdyz je cela volna rada, tak s maji sednou dal. Ovsem ja se vubec nestydim v tehle pripadech se zvednou a sednou si nekam jinam.

  » reagovat

  carrie

  já tě budu asi ve tvé odvážnosti následovat, vždycky jsem si řikala, že si přesednu, ale bylo mi to blbý :D ale to se musí změnit!

  » reagovat

 5. hlasité dýchání mají společné asi všechny dívky ve věku 21 let ;D

  líbí se mi ten rámeček s pravítkem a šutrem.. a vim, proč nejezdím na hory a různá jiná pohoří

  » reagovat

  carrie

  :DD jsem ráda, že v tom nejsem sama! Nejsou hory jako hory – Himaláje jsou výjimkou potvrzující pravidlo :D

  » reagovat

 6. Úplně přesný, NE JAKO XDD

  Jedu dneska v buse a čtu si tenhle blog a úplně jsem čekala, že tohle Pólík napíše XD Achjo :D

  Jinak se školou tě ZCELA chápu, už se začínám cítit podobně se zkoušením textilií a výrobou oděvů XDD

  » reagovat

  carrie

  nojo, už se nám zas blíží zkouškové, budeme si fakt notovat víc než kdy dřív :D

  » reagovat

 7. La Dorothea24 Feb 2011 14:33

  Pasaz s trianglem me vazne pobavila.. vzpomnela jsem si na jeden vecirek, kde jedna osoba hrala na struhadlo zapalovacem a ty strouhance se pak valely po zemi,takze timto ji jmenuji do noveho orchestru:D

  » reagovat

  carrie

  Děkuji :D tato osoba má v orchestru samozřejmě dveře dokořán:D

  » reagovat

 8. To s tim sedánim taky úplně nenávidim, stává se mi to třeba ve vlaku… všude místo a chlapec přisedne ke mně, abych si nemohla položit kabelku na vedlejší sedadlo! :D Hrneček za 9,- mám taky :)

  » reagovat

Say something!