Warning: session_start(): open(/DISK2/TMP/sessions/sess_prgmk9a6a2gbpp0hajk2r08nm4, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /DISK2/WWW/street-soul.net/www/natural/wp-content/plugins/wordpress-automatic-upgrade/wordpress-automatic-upgrade.php on line 92 STREET SOUL SHIT » Horní Falc

17, Apr2007

Horní Falc , 0

Celý den se děly zvláštní věci. Už cestou do školy se zdálo že něco není v pořádku.A taky že jo,nejdřív jsme viděly jak Pilda pustil při fotbale gol a následně jsme u skří?ek objevily prázdnou hadí kůži, viz ukázka:

 

Školní den byl završen úspěchem v matice, ale za lehce ztížených podmínek a to hlavně žhnoucího topení vedle mé přemýšlející hlavy, hnusnýho prvního příkladu v zadání který jsem počítala pětkrat a pokaždý  ho musela škrtnout a začít znova ..ale zato následnou obrovskou oslavou ve Velbloudu se spoustou hostů (čti ubohý jeden kopeček zmrzliny a Oskar).

 

Doma sem zahájila papírovou čistku a konečně se pustila do probrání asi osmi půlmetrových hromad učebních materiálů ze stolu. A dneska nebudu dělat vuuubec nic :)

 

 

» Comments

(Komentáře jsou pro tento post uzavřeny.)