05, Mar2006

CU when you get there. Hi Teo! , 0

Sníh mě naštval, fakt že jo.. vzpomínám si, jak sem měla dobrou náladu když napadly první vločky tohodle roku. Koukala sem na to z okna a usmívala se.. hory, Vánoce, pohoda … všechno předemnou. Jenomže teď už mě to dohání k šílenství, věčně neposypaná silnice v naší vesnici je moc fajn, máme vlastně v autě vždycky zadarmo takovou krásnou klouzačku  džíny věčně mokrý nebo aspo? zapatlaný od bláta a žádná vidina léta, opalování se a klídku..:(

Celej tejden sem byla doma, ale celej tejden sem se nudila. Chřipka je taky fajn. S přehrávačem to vypadalo vážně bledě, ale konec dobrý, všechno dobré, takže od čtvrtka ke mně pěkně na dobírku putuje :)) Akorát doufám že nedoputuje už v pondělí, protože musim vybrat zbývající dva tisíce. Ono to mělo bejt všechno vybraný už v pátek, ale jaksi sem se po roce dozvěděla, že mám limit výběru z bankomatu jen 2000 na tejden. To sem se ale dozvěděla až doma, po tom co sem nadávala na všechny bankomaty světa před zástupem diváků :)) ano, blahopřejte mi.

Takže tady na něj čekám, za ty asi čtyři dny co sem ho obědnala mě dohnala pěkná schýza :)) Vlastně sem ho neviděla na živo, bude určitě hrozně obrovskej, ošklivej a ta barva bude hrozná. Dočetla sem se sice, že ho do 14ti dnů můžu bez udání důvodu vrátit, ale tak stejně.. achjo :))

Teď mě čeká tejden prázdnin, takže vlastně třetí tejden bez školy… už se nikdy nebudu schopná začlenit do společnosti :))) ale nebojte, volno mi závidět nemusíte, čeká mě dělání seminárky a čtení hamleta.. krásný vyhlídky  :crying:

hahahaha
ano, bylo to velice vtipné

 

» Comments

Say something!