18, May2008

Kluci, kde máte příbory?! , 17

Dobrý podvečer, zdravim takhle při neděli!

Chystám se na další zápisový freestyle, poněvadž mě vůbec nenapadá o čem psát. Jako prvni bod dnešního zápisu si tedy stanovuji pojednání o vodním aerobicu s Blondýnou. Stalo se tak v pátek, po tom co sem to ve čtvrtek oznámila Michalovi, kterej se mi samozřejmě vysmál ve stylu, že tam choděj “starý stlustý ženský”. Ale nenechaly sme se odradit a v pátek už sme klepaly kosu v bazénu. Po menším ohledání Bé pronesla ,,to je asi vona, ta žencká” a měla pravdu. To co přišlo pak je skoro nepřenesetelné na půdu elektronicky psaného příběhu. Žena byla ztělesněním Hitlera a Napoleona v jednom a nastal maraton příkazů.

Dupni! Dupni!! Kolečko!! ÁÁÁ zpět!!! Dupni dupni!!

Až se mi chce skoro brečet, že jsem vám nepořídila nějaké video. Pár cvičebních prvků sem vůbec nepochopila, takže sem se točila furt dokola jak blázen a doufala, že onen plavčík co seděl za námi trpí slepeckou vadou. Nejzábavnější ale stejně asi bylo cvičení s, jak to paní cvičitelka nazývala ,,žížalkou” :DD tudíž molitanovým válcem o délce 1m, se kterým sme ze začátku dělaly celkem lehké spartakiádní úkony, nýbrž pak přišel zlom a paní Hitlerová zavelela ,,stoupni si na žížalku!!!” a byl problém. Majitelka streetsoulshitu levitovala nad hladinou vody, načež se pak skácela držkou přímo do vody, Blondýna samozřejmě nejvíc demotivujícně bez problémů vesele stála na žížalce. Po hodině už jsme měla namodralou barvu a skrývala drkotání zubů, které naštěstí splývalo s výběrovou hudbou linoucí se z magneťáků, tudíž Upside down od A*teens. Ale zdárně jsme to přežily, gratuluju nám a ve skrytu duše doufám v rozvinutí tradice.

Dále poslední dny provázelo sympatické počasí:

SNP!

Oktávě a 4.ročníku jsme podle tradice připravovali třídu na onen akt a zde jsou slíbené fotky pro Dorotku. Jde z toho hrůza, že příští rok to čeká nás.. ale dali sme si záležet, odstranily sme všechny lavice s nápisem “prdel”, s Blondýnou sme zametaly totálně odpornym smetákem od slečny Evy z bufetu, které sme slíbily, že jí do 20ti minut smetáky vrátíme, jenomže sme na to zapomněly, takže tímto zdravím Evu i Blondýnu a doufám že je někdo neztopil, jak to u nás na gymplu bývá zvykem :D

Další událostí byl koncert Bobbyho McFerrina..

Bobby McFerrin

..který rovněž byl velmi kulturní s příjemnou atmosférou. A pohodlnýma křesílkama v Kongresovém centru. Publikum bylo úplně v euforii..a o to víc zklamané, když Bobby i přes šílený potlesk a pískot nevyšel po třetí na děkovačku. Don’t worry be happy prej nemá rád a tak to nedal:D Škoda.

A layout už s definitivní platností bude..někdy :))

Pampel!

Tags:

 

» Comments (17)

 1. vodní aerobic je masakr :D
  ježiš, na tu fotku té třídy jsem se neměla dívat..se mi z toho udělalo blbě xDDD

  » reagovat

 2. Po uzreni pripraveny maturitni tridy mi vypluly vsechny ledvinovy kameny,s kterejma se od stredy potykam,vyrazilo par krupeji potu na forhedu(rozumej celo) a oroseny knir tomu dodal grady..

  » reagovat

 3. [luc maršal=báááájtsááááájs=keríííí=vetis=Uuuhhhh:DD]18 May 2008 19:35

  Helééé, ztělesnění Napoleona a Hitlera seš Ty a vymyslel sem to já, tak to laskavě nepoužívej, děkuji! A ta žížalka má nejmin metr a půl! Sakra!

  » reagovat

 4. Jako na tu ženskou já už v životě nejdu, bejb. Na aquaaerobik mě dostaneš leda k někomu jinýmu a do vody vyhřátý na 28°C:DD

  » reagovat

 5. drzkou do vody.. to uz jsem se valel pod stolem!

  » reagovat

 6. SNP rulezz:D

  » reagovat

 7. uz jsi zaregistrovana?? :)) potesilo me, ze o me vis!! O:)
  vodni aerobik je masakr, ja bych tam zmrzla po peti minutach (mozna bych driv utonula z te aerobni hudby :D)
  a ta animace s pampeliskou je supr!

  » reagovat

 8. me uz hrabe, ja u te animace normalne slysim ten nadech a fouk.

  » reagovat

 9. Lucz: víc než masakr:D ta trida to je sileny no.. sem byla pomalu nervoznejsi nez maturanti z ty udalosti:))

  Déé: ale sou tam nový zářivky, jestli te to uklidni:)))

  Ten co vykřikoval výsledky: jak dneska prohral v dámě :DD

  Christie: musim na tobě zapracovat :D očekávej hypnózu a kyvadlo..ta zima na tom byla nejhorší :D

  Hughhh: me v tu chvili moc do smichu nebylo:D polykala sem andelicky:DD

  Polyčan: presne.. a hole? od malty taky :DD

  katch: včera mi kvůli bouřce přestal jít internet, doufám že až dopíšu tyhle řádky se to konečně podaří:D a vim už dlouho, měla sem tě v links už dřív, ale pak se mi rozsypaly ty sekce a neměla sem sílu zas všechno přepisovat :)) ale jinak to nechápu, cellou hodinu sem se fakt na doraz hejbala a stejně mi byla hrozná zima! a děkuji!*

  nea: já to tak u některejch gifů taky mám :D a přesně si řikám že mi hrabe:DD

  » reagovat

 10. [luc maršal=báááájtsááááájs=keríííí=vetis=Uuuhhhh:DD]19 May 2008 19:54

  Prohrál? To je vtip?:D Končili sme a já měl tři dámy a dva kameny, zatímco tys měla jen ubohé dvě dámy:DD Takže pomlč, ostudo!

  » reagovat

 11. nadherny barvy na fotkach!

  » reagovat

 12. Na vodní aerobic chodila Matinka. Prej je to záhul jako prase! XDD Já byla na záhulu jako prase číslo dvě s názvem tai-bo.. Taky drsný! Gratuluju k přežití!

  » reagovat

 13. Na Bobbyho byla kámoška o víkendu v Bratislavě. Slyšela jsem od ní to samé, prý taky nechtěl hrát Don´t worry . Ale prý teda jeden z nejlepších koncertů, co zažila :)

  » reagovat

 14. Na Bobbyho byla kámoška o víkendu v Bratislavě. Slyšela jsem od ní to samé, prý taky nechtěl hrát Don´t worry . Ale prý teda jeden z nejlepších koncertů, co zažila :)

  » reagovat

 15. Mám novou misi – zajít někam na vodní aerobic, zní to jako naprosto nepřekonatelná akce:D

  » reagovat

 16. sem jako zjistila, ze mnisek je mesto :))))))

  » reagovat

 17. pampeliškofouku,jestli ale nezajdeš na Lennyho z Krabic tak ti neuznám tamten koncert…

  » reagovat

Say something!