16, Jan2006

Fotosyntéza za 1000!! , 0

Čáu :)) Tak mám za sebou první den ve škole po 150 000 dnech nic nedělání :) Nebylo to zas tak horzný, původní počet písemek 4 se zreguloval na dvě. Docela mě ale mrzí že sem podělala češtinu, protože sem se na to učila fakt moc… prostě ale co sem věděla, to sem napsala, já přece nemůžu za to, že tam dala ukázku kterou když si četli sem samozřejmě byla pryč. Ale to nikoho nezajímá, takže je to prostě posraný a posere mi to známku a já se z toho poseru. tak.

No já nevim, zase baych tady neplkala úplně o ničem, tak poďte ke mně do pokoje jesi chcete  :smile:


Takže tady spim no :)) , věčinou je ta postel posetá různýma papírama a učebnicema, ale tak kůli vám si uklidim že jo.


Tady každý ráno trávim tak čtvrt hodiny, v růžový krabičce mám laky na nehtý a v průhledný šminky :) Chtěla sem vám ukázat i šuplík, ale je tam neskutečnej bordel.


Tohle je stůl no, tady moc času netrávim, protože fakt veškerý pracovní a školní transakce řídim z postele.


Tohle je takovej stoleček, kterej je tady úplně naprd a vlastně je horzně zlej, protože mě nutí na něj odkládat různý věci který po nějaký době vytvořej bordel. (bordel bordel bordel)


Tohle sou dveře no, myslim že na nich mám stejnej plakát jako má Lou někde v pokoji, ale nejsem si jistá. Vedle je skříň, která je ukázkou bordelu (bordel bordel bordel) nad ní sou hodiny vlastní výroby XDD a v ní knihy který sem asi nikdy nepřečetla.


Tak tohle je asi jasný, tady sem proseděla velkou část svho života:)). Škoda že je to takle v rohu a neni tam moc světla.


Tohle vidim z okna :))


No samozřejmě, tohle je muj Krysák a vedle něj je můj školní batoh :))


A tohle je moje plocha, kterou děsně miluju :))

A tohle je všechno, protože zbytek je BORDEL.

[edit] tsssss užij si to zrádče! :)))[/edit]

Tags:

 

» Comments

Say something!