29, Apr2006

Sliby Chyby , 0

Hektičnost posledních dnů mi prostě nedovolila zasednout si pěkně k netu a něco vyplodit. Nemocná nejsem jenom já, veškerý moje příbuzenstvo, ale už dokonce i můj Krysák. Chudák. Opravdu ale netušim jak léčit hlodavce, takže doufám že někde něco najdu :) Jak je ale nemocnej, tak je strašně protivnej. Tahle věta taky dokonale sedí i na mě. Momentálně sedim v pokoji, zamčená, a odmítám komunikovat s okolnim světem. Moje rodina je totiž šílená a to v opravdu pravym slova smyslu. Dokonce se někdy až divim, že tahle rodina ještě drží pohromadě. Ale moje stížnosti a remcání by tady byly asi na dlouho, takže radši asi popojedem.

seminárkaSeminárka je oficiálně hotová, odevzdaná a já nemůžu uvěřit že je tahle příšernost a věčně odkládanej problém konečně za mnou. Oficiální dík teda putuje k ?apimu, za náhled do tý jeho, která sice vůbec jeho neni, ale to nevadí :)), Strýčkovi Skunckovi za internetový prameny a usilovnou práci :)), Meemu za skvělý obrovský a těžký knihy jeho dědy a podporu :)) a taky Allenovi za ukázku těch jeho dvou seminárek. Odevzdáno, na známku se čeká.

Teď je tu takovej fotoreport z podivnýho výletu s Nich Existentem, bylo hnusně, strašná zima a my byly jen v mikinách, prostě inteligence veliká. Aspo? vim, čemu vděčim za svojí nemoc :))

první fotka Druhá fotka
A to je ode mě všechno, du si užít svuj skvělej víkend s pani matikou, fyzikou a chemií,..paráda

PS: neodkládejte návštěvu skuncka, je hyperaktivní a má novej layout :))

Tags:

 

» Comments

(Komentáře jsou pro tento post uzavřeny.)