11, Feb2011

9 pictures , 11

Odjíždím na hory, tak vám sem hodím aspoň jednu malou řetězovku, což u mně nebývá časté, protože málokterá mě zaujme. V tomto směru se vždycky řídím tím, co by mě v pozici čtenáře na blogu bavilo číst a co ne. Na rovinu přiznávám, že odmítám číst seznamy oblíbených jídel, spodního prádla, vyjmenovaných seriálů, ISBN knih které někdo vlastní a co pokládám za největší hrůzu jsou videa z youtube, kde si máme přehrát vaše písničky z dětství, ze střední, za smutné nálady a podobně:D. Prosimvás, je dost možné, že se mnou ani v jedné větě nesouhlasíte, ale já to takhle prostě mám. Tuhle challenge jsem viděla u Simbli, snad jí nebude vadit, že si ji trochu vypůjčím. Dokonce jsem byla natolik drzá, že jsem ji modifikovala, protože ,,A picture of you as a child” je taky typ fotek, který většinou není příliš lichotivý, obzvlášť, když jste, stejně jako já, jako dítě nebyli tím roztomilým krásným dítkem, ale na všech fotkách postrádáte polovinu zubů, jste polonazí atakdáleatakdále!

1. A picture of someone you miss

Omlouvám se za tu šílenou kvalitu. Pořád mi moc chybí Vendelín.

2. A picture of you eating

3. A picture from the school

Jedna z prvních fotek zachycující mě, jako nadšeného prváka na VŠE :)) Tahle fotka mi přijde taková ta typická uměle vytvořená fotografie do brožury dne otevřených dveří – dva studenti plní vášně ke studiu :)))

4. A picture from last summer

Tuhle fotku miluju, protože se tam obě hrozně culíme :)) Protože už to spolu táhneme od roku 1998 a já bych ji nikdy za nic nevyměnila* Navíc je na fotce jedna z mých nejoblíbenějších mega tašek :)

5. A picture of you that makes you laugh

Tohle fotil a dokrášlil Jakub, někdy v létě 2009 :)

6. A picture from your school trip

Vlastně to není ze školního výletu, ale nemohla jsem najít žádnou normální fotku, takže aspoň tato – je z Chorvatska, kam jsme se se spolužačkami vydaly v létě, ještě na gymplu :)

7. A drunk picture of you

Ani nevím, jestli to sem mám dávat nebo ne :DD Ale nebylo to zas tak děsivé, jako to vypadá na fotce.

8. A picture from the last party you went to

Fotka je ze Silvestra, celou akci jsem poctivě dokumentovala a samozřejmě výsledkem bylo to, že jsem asi jen na 5ti fotkách z milionu, přičemž tato se jevila jako jediná repezentativní :D.

9. A picture of yourself that you kinda like

Lucie Deryck Whibley!

Mějte se krásně :) Až se vrátím, konečně doženu resty a okomentuju všechny vaše úžasně blogy :) Co se týká pokračovatelů challenge, nikoho označovat nebudu, je to hnusné, nekamarádské gesto, nešvar, škůdce, který by měl být vymícen.

Tags:

 

» Comments (11)

 1. Pekny fotky, uzij si hory a mne se nejvic libi na posledni. :)))

  » reagovat

  carrie

  Děkuju :)) Poslední je moje nejhezčí no :D

  » reagovat

 2. Jsem taky nesnášela ty řetězovky z videma, nepouštím si většinou ani co kdo doporučuje za písničky a tak, mě to nebaví prostě. Takže díky za fotky :D Se mi strašně líbí ta silvestrovská, máš boží čepici :))

  » reagovat

  carrie

  Díky bohu, že aspoň někdo to má stejně!! :)) Taky si zásadně nic od nikoho nepouštim a většinou po videu přestávám odepisovat úplně :D za čepici děkuju, teplejší asi neexistuje :))

  » reagovat

 3. nich existent11 Feb 2011 13:48

  tak to mě se kazdopadne libi ta fotka z minulyho leta!!! <3333

  » reagovat

  carrie

  protože perverz!

  » reagovat

 4. já si tu tvoji drunk fotku strašně pamatuju XDDDD ale tak strašně a nevím proč, vím že jste tam měly ještě želatinový hady jako. no prostě to vím.

  takže konec kamarádství teda, protože já naopak mám ráda shrnutí předchozích roků na všechny způsoby, jelikož jsou vidět změny a změny mě bavěj taky všechny způsoby. i když můj 2010 rok tragickej <3

  no.

  tyhle krásný řetězovky jsou ale nejlepší, to máš praudu.

  » reagovat

  počkej tys vlastně napsala další post dřív než za půl roku ?!

  » reagovat

  carrie

  no, jsem měla na libimseti ještě..podobný retro jako dollzky viď :D a ty hadi, nezbývá mi, než to potrvdít:D mě taky občas bavěj, prostě záleží jak u koho, tvojí jsem si přečetla samozřejmě :DD

  a jestli chceš, opět můžu na přání psát zase jednou za půl roku:DD

  » reagovat

  NE, MOJE PRÁNÍ JE OPAČNÉ XDDDD juuuu uhodla jsem hady XDDDDDDD tos nečekala, přiznej to!

  » reagovat

 5. jé ty jsi malinká :) a opilá fotka se nepočítá, protože na opilé fotce má každý vypadat hnusně a nechutně

  » reagovat

Say something!