Warning: session_start(): open(/DISK2/TMP/sessions/sess_6b4chd5pic7mmqa85fbbtqj8f4, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /DISK2/WWW/street-soul.net/www/natural/wp-content/plugins/wordpress-automatic-upgrade/wordpress-automatic-upgrade.php on line 92 STREET SOUL SHIT » Neser smrtko

16, Dec2006

Neser smrtko , 0

Du si vylejt srdce jó.. musim se pochlubit že nemůžu vystát svojí rodinu poslední dobou. Nejspíš zcela logicky samozřejmě s určitou platností a na 100% patří do normálního lidskýho života generační spory. Víte, když je třeba v baráku prababička, babička, matka, dítě do toho tcháni, švagrové a ták, dá se to pochopit.. . My sme v baráku momentálně tři, a naše vzájemná komunikace je opravdu strašná, asi jako kdyby tři lidi mluvili uplně odlišnýma řečma a navzájem si vůbec nerozuměli. nejspíš v drtivý většině životů nastane taková ta situace že rodiče přestanou chápat, že jejich miminko je téměř dospělý a že už nějaký tytyty a fyzický násilí nepůsobí a už nikdy působit nebude. Miminko je zas postavený před obovskej maglajz změn a událostí v přerodu z miminka na papírovýho dospělce, ve změnách chování k ostatním a jejich chování k němu. Zkrátka ..asi se snažíme ale nemůžeme se navzájem pochopit. To budou skvělý vánoce :))

Nó. A jinak se nic zvláštního neděje..Divadelní představení bylo opravdu poučné, zvlášť když Blondýna měla celej večer roupy. Vrcholem bylo když si vedle nás sedla nějaká důchodkyně a z ničeho nic směrem ke mě pronesla ,,Kdybych padala tak mě chyť”. No jako jo viď, chytim..ale trošku mě zaráželo proč by měla padat :))) Zazněl gong který předznamenával začátek. Dostal se ke mě Blondýnin diskrétní úklon hlavou se slovy: ,, Zapni si naslouchátko” a už to jelo. Já, Blondýna a Yoko Ono, to je veselá kopa.

 

» Comments

(Komentáře jsou pro tento post uzavřeny.)